Svatební fotografie Sklep Skalák - příběh Miloše a Kristýny Jandových

Svatební příběh Miloše a Kristýny nás přenese do krásného prostředí Sklepu Skalák, Ježov. Zde ráno začínaly přípravy obou svatebčanů. Zatímco nevěsta byla v rukou kadeřnice a vizážistky v jedné osobě, Miloš již vítal hosty. Ve sklepě se zatím připravovala svatební hostina, se všemi detaily, jako svíčky plovoucí na vodě, krásně barevně sladěné květiny na stole aj.

 

V momentu, kdy ženich již čekal před se všemi svatebčany na obřadu na příchod nevěsty a ona vstoupila v dobrovodu svého otce ověnčená slunečními paprky, Miloš věděl že si bere tu pravou a tento moment nikdy nezapomene.

 

Po obřadu následují tradice Skaláku, kdy paní v holínkách (téměřředitelka dle jejíchc slov ) první vykáže všechny hosty pryč, že je zavřeno, co tu chcou, tady nemají co dělat. Po drobném vysvětlení však velmi zábavnou formou řádně prověří jak nevěstiny, tak ženichovy schopnosti , než je pustí dovnitř.


Před vstupem na hostinu následuje vítání v podobě panáčka slivovičky a pak už můžeme zasednout ke svatebnímu stolu.

 

Po hostině následuje společné focení a poté odjíždíme k nedalekému rybníku na inscenované focení a natáčení. To trvá asi hodinu a půl a hodně se při něm nasmějeme, jeden rybář nám pro focení půjčil prut a Miloš se na chvíli vcítil do jeho role. Kristýna při úspěšném záběru skákala a skandovala :) Poté padl návrh fotit se ve starém seníku, zvu vás na prohlídku jejich fotopříběhem:

www.vazari.net 2004 - 2018 | Zdenek Kukula

 

Partneři